02/02/2022

Konferencja Instruktorska ,,Rozwój 1000"

Inspirujący i motywujący czas!

W dniach 3-5 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz w przestrzeniach coworkingowych odbyła się konferencja ,,Rozwój 1000” Północno-Wschodniej Chorągwi Harcerzy im. Św. Michała Archanioła.

Celem konferencji było wypracowanie celów strategicznych i wstępnych założeń programu rozwoju, który zostanie wdrożony w piątą rocznicę powstania chorągwi. Instruktorzy uczestniczyli w zajęciach i warsztatach o nowoczesnych formach zarządzania projektami oraz poznali system zarządzania lean management. Z hm. Wojciechem Szymczakiem rozmawialiśmy o scout-life balance, czyli równowadze życia harcerskiego. Z profesjonalną trenerką i mentorką Panią Iwoną X Kunach rozmawialiśmy o tym jak rozwijać innych, będąc liderem.

Był to intensywny i bardzo owocny czas spędzony w gronie instruktorskiej rodzinny oparty na warsztatach, rozmowach i dyskusjach o przyszłości naszej organizacji oraz chorągwi.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją foto-wideo:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram