Warownia

Wyprawa przedinstruktorska ,,Warownia" jest kursem wędrownym skierowanym do wszystkich tych, którzy ukończyli 15 rok życia i szukają w harcerstwie czegoś więcej! Jesteś przybocznym lub starszym zastępowym ze stażem? A może chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z wędrownictwem? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Przeżyjesz niesamowitą przygodę podczas której będziemy wędrować, szukać motywacji, dyskutować, a podczas zajęć i warsztatów poznawać bliżej metodę harcerską. Nie zabraknie przygód, wyzwań, harców i dobrej zabawy.
W 2020 roku kurs rozpoczęliśmy w Warszawie, następnie zwiedziliśmy i poznaliśmy historię wielu ciekawych miejsc min: Sokółki, Suwalszczyzny oraz Twierdzy Osowiec oraz tereny na których odbywała się Bitwa pod Wizną. Kurs zakończył się w Ostrołęce. W 2021 roku wyjazd odbył się w Bieszczadzkim Parku Narodowym. Nie możemy doczekać się kolejnych wędrownych wypraw!

Galeria

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram